O nás

Domov pro seniory Podpěrova, je příspěvkovou  organizací, jejímž zřizovatelem je Statutární město Brno. Jde o zařízení sociálních služeb, ve smyslu zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách.

Našim posláním je poskytnout seniorům komplex služeb - ubytování, stravování, zdravotně ošetřovatelskou péči, rehabilitaci, sociální poradenství, sociální péči, využití volného času - prostřednictvím kvalifikovaného personálu formou podpory a péče, s cílem zachovat, případně zlepšit stávající soběstačnost a v co nejvyšší míře umožnit běžný způsob života. 

Domov pro seniory se nachází v obytné zástavbě městské části Brno-Medlánky v blízkosti nákupního centra s potravinami, drogistickým zbožím, lékárnou, prodejnou květin, pečiva a zdravé výživy, na dosah zastávky městské hromadné dopravy a s dobrou možností parkování vozidel. Objekt domova pro seniory je třípodlažní, řešený bezbariérově, s vlastní plynovou kotelnou a kuchyní pro přípravu stravy, včetně diet diabetické, racionální, šetřící a bez tukové. 

Domov pro seniory Podpěrova má, na základě rozhodnutí Krajského úřadu Jihomoravského kraje, zaregistrovanou v registru poskytovatelů sociálních služeb pobytovou službu, a to:

  • Domov pro seniory