Fotogalerie

2022 - Koncert klasické hudby
Ve čtvrtek 23. 6. 2022 jsme v prostorách společenské místnosti uspořádali "Koncert klasické hudby" v podání smyčcového kvartetu Moravského divadla Olomouc. V rámci programu zazněly skladby W. A. Mozarta (Malá noční hudba) a A. Dvořáka (Smyčcový kvartet F dur - americký).
Celá galerie
2022 - Klobouková procházka minulým stoletím módy
Ve středu 22. 6. 2022 do našeho DS zavítaly členky brněnského Kloboukového klubu s kulturně společenským programem: "Klobouková procházka minulým stoletím módy". V rámci módní přehlídky provázené odborným výkladem jsme měly možnost nahlédnout do historie odívání od období secese do 30. let 20. století. V závěru programu jsme také zhlédly aktuální módní kloboukové trendy.
Celá galerie
2022 - POZNATKY STARÉ DÁMY - výstava grafik
Dne 14. 6. 2022 v odpoledních hodinách proběhla v kavárně našeho DS vernisáž výstavy grafik klientů výtvarné dílny s názvem "Poznatky staré dámy". Součástí vernisáže byl slavnostní přípitek a drobné občerstvení.
Celá galerie
2022 - MODA TANGO: Petr Zámečník & Piastra
V pátek 3. 6. 2022 se v prostorách společenské místnosti konal koncert "MODA TANGO"  v podání  hudebního uskupení Petr Zámečník & Piastra.
Celá galerie
2022 - Harfový koncert Kataríny Ševčíkové
V pondělí 23. 5. 2022 nás po půl roce přišla opět navštívit harfistka, paní Katarína Ševčíková. I tentokrát se její  vystoupení setkalo s velkým ohlasem ze strany klientů.
Celá galerie
2022 - Trio Gregorových
V pátek 29. 4. v dopoledních hodinách proběhlo ve společenské místnosti DS hudební vystoupení rodinného tria pana Víta Gregora ve složení: Vít Gregor - klávesy, Tereza Špirková - bicí, Anita Vansová - altový a tenorový saxofon. V rámci programu zazněly známé melodie George Gershwina, Jiřího Šlitra a Jaroslava Ježka.
Celá galerie