Fotogalerie

2020 - Ochutnávka belgické a holandské čokolády
V pondělí 27. 7. 2020 jsme měli možnost ochutnat luxusní čokolády z Belgie a Holandska. Ochutnávkou nás provázel pan Mitrenga. 
Celá galerie
2020 - Odpoledne na zahradě s občerstvením
Ve středu 22. 7. 2020 jsme pro naše klienty uspořádali odpoledne na zahradě našeho DS spojené s poslechem hudby a občerstvením. Podával se ovocný pohár, zákusek a káva.
Celá galerie
2020 - Jak se žije v Indonésii
Ve čtvrtek 18. 6. 2020 jsme se měli možnost v našem DS zúčastnit zajímavé cestovatelské besedy "Jak se žije v Indonésii". Tématem nás poutavě provedla cestovatelka Nikol Šenkyříková. 
Celá galerie
2020 - Divadlo bez pravidel
V pátek 12. 6. 2020 ve společenské místnosti našeho DS proběhlo pokračování oblíbeného aktivizačního programu s loutkami Divadla bez pravidel. Tentokrát na téma "Ta naše další písnička česká". Klienti spolu s loutkovými postavami dědečkem a babičkou vzpomínali na známé české osobnosti populární hudby.
Celá galerie
2020 - Muzikodrama
Ve čtvrtek 11. 6. 2020 nás po delší odmlce opět navštívila slečna Růženka Koudelková. Všechny zúčastněné rozezpívala v rámci aktivizačního programu "Muzikodrama".
Celá galerie
2020 - Bára Hrzánová a Condurango
Po téměř třech měsících mimořádných opatření v rámci pandemie koronaviru, kdy byl náš Domov seniorů uzavřen pro veřejnost, jsme 25. 5. 2020 mohli konečně uvítat návštěvy a také uspořádat kulturní akci ve společenské místnosti. S radostí jsme v tento mimořádný den přivítali herečku a zpěvačku Báru Hrzánovou s doprovodnou kapelou Condurango. Speciálním hostem programu byla Hana Ulrichová. Svým vystoupením potěšili všechny zúčastněné.
Celá galerie