Fotogalerie

2022 - Trio Gregorových
V pátek 29. 4. v dopoledních hodinách proběhlo ve společenské místnosti DS hudební vystoupení rodinného tria pana Víta Gregora ve složení: Vít Gregor - klávesy, Tereza Špirková - bicí, Anita Vansová - altový a tenorový saxofon. V rámci programu zazněly známé melodie George Gershwina, Jiřího Šlitra a Jaroslava Ježka.
Celá galerie
2022 - Velikonoční radost
Škaredou středu, která v tomto roce připadla na 13. dubna, našim klientům rozjasnily studentky Mendelovy univerzity. Klientům předaly velikonoční přání a drobné dárky, které vytvořily spolu s dětmi z mateřských škol ze Slovenska. Tento projekt, který si kladl za cíl mezigenerační propojení, byl podpořen nadací VIA.
Celá galerie
2022 - Divadlo bez pravidel - "Ta naše písnička česká"
Ve čtvrtek 21. 4. 2022 do našeho Domova zavítalo oblíbené Divadlo bez pravidel. Nejprve herci v rámci individuálních aktivizací obešli s loutkami bytové jednotky ležících klientů. Následně proběhla ve společenské místnosti skupinová aktivizace - představení s loutkami na téma "Ta naše písnička česká".
Celá galerie
2022 - Cimbálová muzika Aleše Smutného
Ve čtvrtek 31. 3. 2022 do našeho Domova zavítala Cimbálová muzika Aleše Smutného. Společně jsme strávili příjemné hudbou naplněné dopoledne. Kapela hrála klientům na přání, většina zúčastněných si s hudebníky s potěšením zazpívala.
Celá galerie
2022 - Vystoupení sólistů Moravského divadla Olomouc
V úterý 8. 3. 2022 jsme v našem Domově pro seniory přivítali sólisty Moravského divadla Olomouc - Helenu Beránkovou (soprán) a Jakuba Rouska (tenor), kteří s klavírním doprovodem paní Milady Jedličkové našim klientům zazpívali vybrané operní, operetní a muzikálové melodie. Koncert byl našim klientům věnován ku příležitosti oslavy MDŽ. Pohoštění nebylo klientům podáváno v rámci vystoupení, ale předem v jejich bytových jednotkách.
Celá galerie
2021 - Vánoční koncert cimbálové muziky Kyničan
V tomto roce nemohl z pandemických důvodů proběhnout k​aždoročně pořádaný vánoční večírek v tradiční podobě - s bohatým občerstvením. Pro obyvatele našeho DS jsme tedy za přísných opatření alespoň uspořádali "Vánoční koncert cimbálové muziky Kyničan" z Moravských Knínic. Občerstvení, které nebylo možné konzumovat na místě, jsme všem dodali do bytových jednotek. Akce proběhla dne 21. 12. 2021.
Celá galerie