Fotogalerie

2020 - Maraton hudby Brno
Ve středu 6. 5. 2020 proběhl na zahradě našeho Domova seniorů koncert v rámci festivalu Maraton hudby Brno. Účinkovali Vilém Spilka Quartet a Tomáš Kočko. Maraton hudby Brno reaguje na koronavirovou krizi hraním pro seniory v brněnských domovech. Koncert proběhl ve festivalové kuchyni, kterou navrhla výtvarnice Kateřina Šedá. Cílem festivalu je šířit radost do domovů pro seniory a podpořit účinkující v těchto časech krize. 
Celá galerie
2020 - Aktivizace loutkami "Mistr Karel Gott"
Ve čtvrtek 20. 2. 2020 zavítali do našeho DS herci "Divadla bez pravidel" s loutkovým programem "Mistr Karel Gott".
Celá galerie
2020 - Sboreček s fašankovým programem
Dne 19. 2. 2020 proběhlo ve společenské místnosti našeho DS vystoupení hudebního souboru Sboreček, které se neslo v duchu fašanku. 
Celá galerie
2020 - Promítání o plavbě na Antarktidu
Dne 30. 1. 2020 nás navštívil český mořeplavec pan Jiří Denk, aby nás seznámil se svými dobrodružnými plavbami kolem světa, které podnikl na své plachetnici Altego. Především hovořil o plavbě s rodinou a přáteli ke břehům Antarktidy.  Přednáška se setkala s velkými ohlasy ze strany uživatelů. Pan Denk nám přislíbil další návštěvu.
Celá galerie
2020 - Vietnamem od jihu k severu
Dne 6. 2. 2020 do našeho DS zavítali cestovatelé, manželé Poulíkovi s přednáškou "Vietnamem od jihu k severu". 
Celá galerie
2020 - Tříkrálové koledování dětí z MŠ Vackova
Na začátku roku nás přišly potěšit se svým "Tříkrálovým koledováním" děti z MŠ Vackova. Akce proběhla ve středu 8. 1. 2020 ve společenské místnosti DS.
Celá galerie