Fotogalerie

2021 - Setkání s Rezekvítkem
V úterý 29. 6. 2021 nás po dlouhé přestávce opět navštívily lektorky ze Spolku pro ekologickou výchovu a ochranu přírody Rezekvítek, z. s.. V prostorách společenské místnosti proběhla první přednáška z plánovaných čtyř v tomto roce. Věnovaly jsme se tématu jarních i letních bylin a jejich využití v kuchyni. Zúčastněné klientky se do přednášky zapojily skládáním obrázků květin a proběhla i ochutnávka bylinkových pomazánek a pampeliškového medu.
Celá galerie
2021 - Hodinka s houslemi pana Wallingera
Pan Václav Wallinger již řadu let pravidelně dochází jako dobrovolník do našeho domova pro seniory, aby klientům zpříjemnil a kulturně obohatil dopolední čas svým houslovým programem. Zájem o hudební produkci pana Wallingera u našich klientů narůstá, proto poslední vystoupení neproběhlo v prostorách komorní kavárny, ale ve větší společenské místnosti našeho domova.
Celá galerie
2021 - A ještě jedna vycházka
V pátek 18. 6. 2021 jsme podnikly s klientkami ještě jednu procházku, tentokrát k blízkému rybníčku...
Celá galerie
2021 - Vycházky do Řečkovic na zmrzlinu
Ve dnech 14. a 15. 6. 2021 jsme s našimi klientkami podnikly vycházky do blízkých Řečkovic. Našim cílem byla cukrárna Větrník s výbornou zmrzlinou. Obě vycházky se vydařily, zúčastněné klientky se již těší na další podobné akce.
Celá galerie
2021 - Krásné je žít
Už jsme se nemohli dočkat...
Po uvolnění vládních epidemiologických nařízení jsme uspořádali první společenskou kulturní akci v tomto roce.  Ve středu 26. 5. 2021 se v prostorách společenské místnosti našeho Domova pro seniory uskutečnilo vystoupení pěvecké dvojice manželů Danielových. V rámci koncertu zazněly hity české i světové populární hudební scény jako Sentimentální, Motýl, Má pouť, Dlouhá bílá noc a další. Vystoupení se setkalo s pozitivními ohlasy ze strany klientů i zaměstnanců DS. 
Celá galerie
2020 - Vánoční posezení
V týdnu od 14. 12. 2020 probíhá každé dopoledne po malých skupinkách klientů vánoční posezení. V rámci programu, který s ohledem na aktuální epidemiologická opatření nemůže probíhat jako každoročně hromadně s živým programem, promítáme klientům video záznam vánočního představení Divadla Slunečnice. Jako součást občerstvení podáváme klientům perníčky, které sami napekli v předchozím týdnu. 
Celá galerie